خدمات

شرکت کیان دکور طراحی و اجرای انواع سقف کاذب ، سقف کناف ، بازسازی ساختمان، طراح دکوراسیون داخلی و نورپردازی ساختمان را انجام می دهد.

برای بازدید و مشاوره رایگان تماس بگیرید . ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱

کناف
سقف کناف متریالی است که جایگزین گچ کاری‌های رابیتزی قدیمی شده است که علاوه بر به صرفه بودن و تنوع زیاد ،نسبت به سقف اصلی سبک تر است و سرعت ساخت و ساز بنا را افزایش می دهد و با توجه به قیمت مفرون به صرفه قیمت پانل گچی کناف بسیاری از معماران و مالکین ساختمان تمایل به استفاده از کناف کاری دارند.
اطلاعات بیشتر
سقف کاذب
امروزه سقف کاذب یکی از بخش های مهم یک پروژه ساختمانی محسوب می شود که از جمله مهمترین ویژگی آنها می توان به نصب و اجرای سریع و آسان، پوشش نواقص سقف زیبایی ظاهری دکوراسیون داخلی ساختمان و هزینه کم و نگهداری آسان اشاره کرد.
اطلاعات بیشتر
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی، فراتر از عملکرد عالی و زیبایی‌شناسی است. هدف ما این است که فضای داخلی منزل شما بازتابی از شخصیت شما باشد. استفاده از کناف و سقف کاذب نقش کلیدی در دکوراسیون داخلی دارند.
اطلاعات بیشتر
بازسازی خانه
بازسازی ساختمان عموما مجموعه از فعالیت هایی است که بر روی ساختمان های قدیمی انجام میگرد تا آنها را دوباره قابل سکونت کنند و جلوه و زیبایی آنها را چندین برابر نمایند.
اطلاعات بیشتر
طراحی نورپردازی
نورپردازی یکی از زیر شاخه های معماری ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که سبب می شود عناصر و اجزای معماری ساختمان جلوه خاصی به خود بگیرند. در بخش های داخلی و عمومی نیز با دو نوع نور پردازی طبیعی و مصنوعی مواجه هستیم که هر کدام از آنها کاربرد و ویژگی های منحصر به خود را دارند.
اطلاعات بیشتر
سقف کاذب
سقف کاذب سرویس بهداشتی نوعی از سقف کاذب است که یک نوع دکور حجمی مثل کناف و رابیتس مخصوص سقف می‌باشد که بر روی لایه اصلی سقف جاگذاری می‌شود. هدف از کناف کاری سقف کاذب سرویس و سقف کاذب حمام این است که فضا بزرگتر و بیشتر نشان داده شود.
اطلاعات بیشتر
سقف کاذب مغازه
سقف کاذب مغازه کاربردهای فراوانی دارد و یکی از مهم ترین کاربردهای آن ایجاد محیطی آرام و دلنشین برای مشتریان است که حضورشان را در مغازه در هنگام خرید دلنشین و لذت بخش می‌نماید.
اطلاعات بیشتر
دیوار کناف
دیوار کناف که با نام دیوار کاذب نیز شناخته می‌شود تاثیر غیر قابل باوری در زیبایی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان دارد. یکی از مزایای اصلی دیوارها و سقف‌ های کاذب در بازسازی ساختمان نصب آسان آنهاست. به عبارتی دیوار و سقف کاذب جز ساخت و سازهای خشک محسوب می‌شوند و از پیش ساخته می‌باشند.
اطلاعات بیشتر

سوالی دارید؟

جهت مشاوره و برآورد هزینه رایگان با ما در تماس باشید : ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱

سقف پارکینگ
سقف کاذب پارکینگ -- سقف کاذب پارکینگ پی وی سی

سقف کاذب پارکینگ

_

امروزه استفاده از تایل سقف کاذب برای پارکینگ برای پروژه‌های ساختمانی بسیار رایج است و موجب می‌شود با کمترین هزینه پوشش مناسب و زیبا برای پارکینگ اجرا نمود. البته این سقف نه تنها در پروژه‌های ساختمانی، بلکه برای اماکن مختلفی مانند فروشگاه‌ها، ادارات و مراکز تجاری استفاده می‌شود. اجرای سقف کاذب پارکینگ یکی از اقدامات مهم هر پروژه ساختمانی است که باید ویژگی‌های خاصی در آن رعایت شود. همچنین در برخی پروژه‌ها طراحی و زیبایی فضای پارکینگ بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل از انواع سقف کاذب در مدل های متفاوت استفاده می‌شود. حال برای آشنایی بیشتر با این ایده و انواع آن، در این مطلب همراه ما باشید.

سقف استخر
کناف ضد آب - آیا امکان استفاده از گچ برگ ضد آب در استخر وجود دارد؟

سقف کاذب استخر

_

در واقع نصب سقف کاذب استخر مهم‌ترین اقدام برای جلوگیری از خراب شدن و در نتیجه ریزش سقف و همچنین حفظ دمای مناسب است. از آنجا که در محیط استخر رطوبت زیادی وجود دارد نباید از سقف‌ کاذب معمولی استفاده نمود. به عبارتی لازم است از مصالحی استفاده کرد که دارای مقاومت بالا در مقابل رطوبت می‌باشند. اگر به سقف‌ استخر‌های سرپوشیده توجه نمایید متوجه می‌شوید در طراحی هیچ یک از آنها از سقف کاذب گچی استفاده نشده است.

سقف رابیتس

سقف کاذب رابیتس

_

سقف کاذب چندین نوع مختلف دارد. یکی از قدیمی‌ترین انواع آن سقف کاذب رابیتس است که ظرافت بسیار بالایی دارد و فضای داخلی و خارجی منزل شما را زیبا و چشم‌نواز می‌کند. سقف کاذب رابیتس نه تنها در فضای داخلی، بلکه در فضای خارجی مانند سردرهای ورودی و نمای ساختمان و … نیز کاربرد دارد. سقف کاذب رابیتس مانند انواع دیگر سقف کاذب برای مخفی کردن تاسیسات ساختمانی استفاده می‌شود، همچنین از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می‌کند و برای طراحی نورپردازی‌ مناسب است. 

کناف بهتر است یا رابیتس - زمان اجرای کار در کناف و در نور مخفی با گچ کاری و رابیتس
سقف اتاق خواب
سقف کاذب اتاق خواب کودک

سقف کاذب اتاق خواب

_

از آنجایی که اتاق خواب یکی از پر استفاده ترین بخش های هر خانه ای به شمار می رود وساعات زیادی در آن به سر می بریم باید جایی باشد که آرامش و راحتی کافی را فراهم نماید. استفاده از کناف و یا طرح های سقف کاذب اتاق خواب برای زیبایی بخشی به این محیط بسیار موثرخواهد بود که علاوه بر بالا بردن سرعت کار، در کاهش هزینه های بازسازی ساختمان نیز بسیار تاثیرگذار می‌باشد. علاوه بر این با استفاده از یک نورپردازی زیبا در داخل کناف ها می توانید فضای بسیار دلنوازی را ایجاد نمایید.

سقف آشپزخانه

سقف کاذب آشپزخانه

 

_

می توان گفت مهمترین بخش طراحی یک آشپزخانه بعد از انتخاب کابینت ها، طراحی سقف آشپزخانه است .  علت این امر این است که انتخاب یک سقف کاذب آشپزخانه با طراحی منحصر به فرد باعث می شود تا سایر اجزا و ارکان به کار رفته شده در طراحی آشپزخانه بیشتر و بهتر به چشم بیایند. یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی و افزایش زیبایی آشپزخانه، سقف کاذب است. این نوع سقف ها علاوه بر عایق بندی و مقاومت بالا، نصب بسیار سریع و آسانی دارد و دارای تنوع زیادی هستند. به عنوان مثال می توان به پر کاربرد ترین مدل های آن اشاره کرد.

سقف کاذب آشپزخانه
سقف حمام
سقف کاذب طلقی یا پلکسی سرویس بهداشتی

سقف کاذب حمام

_

حمام جایی است که همه می‌خواهند مکانی راحت، بزرگ و جذاب باشد. اندازه‌ی حمام ممکن است در مقایسه با سایر اتاق‌های خانه کوچکتر باشد اما ممکن است به اندازه‌ی یک آشپزخانه یا اتاق خواب هزینه داشته باشد. سقف کاذب حمام باید بنا به شرایط مکانی در مقابل رطوبت مقاوم باشد.همچنین به خاطر اندازه‌ی کوچک حمام‌ها، امروزه مردم می‌خواهند قبل از بازسازی-ساختمان ، در مورد فضاهای مختلف ساختمان، اتاق ها ، سرویس بهداشتی ، حمام و سایر نقاط بیشتر برنامه‌ریزی کنند. استفاده از سقف کاذب در حمام چیزی است که صاحبان خانه یا به آن فکر نمی‌کنند یا در برنامه‌ریزی ساخت حمام نادیده گرفته می‌شود. 

تماس بگیرید

09126214611