قیمت سقف کاذب

قیمت سقف کاذب یکی از عوامل موثر در قیمت بازسازی ساختمان است.  اینکه شما چه مبلغی را برای اجرای سقف کاذب در پروژه مد نظر خود پیش بینی کرده اید نیز تعیین می کند چه متریالی با چه کیفیتی را به کار می گیرید. با همه این تفاسیر می توان گفت قیمتسقف کاذب بخشی از هزینه های بازسازی است، این موضوع نیز تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد.

نصب سقف کاذبتوضیحات
میانگین قیمت خدماتقیمت سقف کاذب ساده از ۱۸۰ هزار تومان الی ۲۵۰ هزار تومان
جنس متریالبرند کناف ایران و آذران
مدت زمان حدودیمدت زمان اجرا بین ۲ تا ۵ روز
محدوده جغرافیایی خدمات کیان دکورتهران و کرج
تهیه متریالتهیه متریال به عهده مجموعه کیان دکور است
گارانتی خدماتخدمات نصب سقف کاذب تا ۱۸ ماه گارانتی دارد
جدول قیمت بازسازی ساختمان

قیمت سقف کاذب pvc

سقف کاذب انواع مختلفی دارد که می تواند هزینه اجرای سقف کاذب  را برای شما کاهش یا افزایش دهد. برای اجرای سقف کاذب پی وی سی روش محاسبه بر اساس متر مربع می باشد.  قیمت هایی که برای انواع سقف کاذب پی وی سی می تواند به صورت حدودی تخمین زد به شرح زیر است:

نوع سقف کاذبقیمت (تومان)
pvc روکشدار۱,۰۰۰,۰۰۰
تایل پی وی سی ۶۰*۶۰۲۸۰,۰۰۰
دیوار پوش pvc۳۵۰,۰۰۰
سقف pvc پانل طولی۱۰۰,۰۰۰ - ۱۲۰,۰۰۰
تاشو پی وی سی۳۹.۰۰۰ - ۵۰,۰۰۰
نبشی ثابت pvc۶۰,۰۰۰ - ۸۰,۰۰۰
سقف کاذب پی وی سی سفید(متر مربع)۱۵۰,۰۰۰ - ۲۲۰,۰۰۰
سقف کاذب پی وی سی چاپی۱۶۰,۰۰۰ - ۲۵۰,۰۰۰
پانل pvc سفید براق۹۵,۰۰۰ - ۱۲۰,۰۰۰
کنافقیمت (تومان)
سقف کاذب کناف۳۵۰,۰۰۰
باکس نورمخفی کناف۳۰۰,۰۰۰
دیوار جداکننده کناف۶۰۰,۰۰۰
دیوار پوششی کناف۳۸۰,۰۰۰
پنل ساده۸۵,۰۰۰ - ۱۱۰,۰۰۰
پنل دکوراتیو۱۱۰,۰۰۰ - ۲۹۰,۰۰۰
باکس دور دیوار۱۷۵,۰۰۰ - ۲۰۰,۰۰۰
تایل های گچی ساده۷۰,۰۰۰ - ۲۹۰,۰۰۰
تایل های گچی با روکش پی وی سی۱۰۰,۰۰۰ - ۲۹۰,۰۰۰

لیست قیمت سقف کاذب کناف

یکی از پرکاربردترین انواع سقف کاذب، کناف است. این نوع سقف کاذب هزینه بازسازی خانه را چندان افزایش نمی دهد. از آنجا که هزینه اجرای سقف کاذب برای بسیاری از مشتریان دغدغه است در این بخش لیست قیمت سقف کاذب از نوع کناف را ارائه می کنیم.

از آنجا که تورم و نوسانات ارزی تا حد زیادی قیمت انواع سقف کاذب را متاثر می کند از همین رو برای دریافت لیست قیمت سقف کاذب به صورت به روزرسانی شده، با کارشناسان شرکت کیان دکور اجرا کننده تخصصی انواع سقف کاذب تماس بگیرید.

قیمت سقف کاذب معرق

قیمت این سقف کاذب بر اساس جنس آن تعیین می شود. اگر جنس این سقف از چوب باشد کاملا از معرق پی وی سی متفاوت است.

اگر از سقف معرق پی وی سی استفاده می کنید بر اساس متر مربع از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان است. از آنجا که قیمت چوب نوسان زیادی دارد از همین رو نمی توان قیمت ثابت برای آن اعلام کرد. از همین رو برای اطلاع از قیمت سقف کاذب معرق چوبی با کارشناسان کیان دکور تماس بگیرید. 

سقف کاذب معرققیمت
تایل ۶۰*۶۰ معرق۱۴۰,۰۰۰
تایل مولتی استایل۱۳۰,۰۰۰
ریل سفید۲۲,۰۰۰ - ۳۵,۰۰۰
ریل استیل۳۰,۰۰۰ - ۴۵,۰۰۰
تایل گچیقیمت
تایل گچی ۶۰*۶۰ سفید۲۵۰,۰۰۰- ۱۰۰,۰۰۰
تایل گچی ۶۰*۶۰ تخم مرغی۲۵۰,۰۰۰- ۱۰۰,۰۰۰
تایل گچی ۶۰*۶۰ حصیری۲۵۰,۰۰۰- ۱۰۰,۰۰۰
تایل گچی ساده (متر مربع)۷۰,۰۰۰ - ۲۹۰,۰۰۰
تایل گچی با روکش پی وی سی (متر مربع)۱۰۰,۰۰۰ - ۲۹۰,۰۰۰
تایل گچی آکوستیک (متر مربع)۲۰۰,۰۰۰ - ۵۰۰,۰۰۰

قیمت تایل گچی

تایل گچی می تواند در قالب هر یک انواع سقف کاذب مانند کناف کاربرد داشته باشد. روش مرسومی که برای محاسبه قیمت این تایل ها استفاده می شود بر مبنای متر مربع است.

البته در نظر داشت باشید که تایل های گچی می تواند به صورت ساده یا با روکشی از جنس پی وی سی باشد. قیمت این تایل ها به شرح رو به رو است.

در نظر داشته باشید که یکی از پارامترهای مهم در محاسبه هزینه ها، اضافه کردن هزینه اجرای سقف کاذب است. قیمت های اعلام شده در این مقاله بر اساس متریال اصلی و کاربردی در پروژه ها است.

لیست قیمت سقف آسمان مجازی

لیست قیمت سقف کاذب یکی دیگر از مواردی است که اگر قصد انتخاب آن را داشته باشید، به شما ارائه می کنیم. نکته مهمی که باید درباره نرخ های اعلام شده بدانید اینکه این قیمت ها بدون در نظر گرفتن هزینه هایی مانند نقاشی است.

علاوه بر این فرد اجرا کننده نیز در کاهش یا افزایش این قیمت نیز تاثیرگذار است. به طور مثال اگر استادکار برای اجرای این پروژه استخدام کنید هزینه های اعلام شده ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

نکته مهمی که باید درباره نرخ های اعلام شده بدانید اینکه این قیمت ها بدون در نظر گرفتن هزینه هایی مانند نقاشی است. علاوه بر این فرد اجرا کننده نیز در کاهش یا افزایش این قیمت نیز تاثیرگذار است. به طور مثال اگر استادکار برای اجرای این پروژه استخدام کنید هزینه های اعلام شده ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

آسمان مجازیتعداد / واحدقیمت
طلق آسمان مجازی۱ عدد۶۵۰,۰۰۰
آسمان مجازی برچسبی۱ عدد۱۴۰,۰۰۰
طراحی آسمان مجازی۱ عدد۱۲۵,۰۰۰
آسمان مجازی استیکریمتر مربع۳۸۰,۰۰۰ - ۶۰۰,۰۰۰
آسمان مجازی با چاپمتر مربع۳۸۰,۰۰۰ - ۷۰۰,۰۰۰
سقف پلکسی - طلقیابعاد/واحدقیمت
طلق های یخی۲ و ۳ میل برگ ۱۸۰*۱۲۰۵۰۰,۰۰۰ - ۳۰۰,۰۰۰
طلق دوغی۲و ۳ و ۴ میل برگ ۱۸۰*۱۲۰۵۰۰,۰۰۰ - ۹۰۰,۰۰۰
سقف طلقی سبک۱.۳ میل برگ ۱۸۰*۱۲۰۴,۰۰۰,۰۰۰
طلق شفاف۲ میل برگ ۱۲۰*۱۸۰۶۹۰,۰۰۰
سقف طلقی سیلک در ابعاد ۱۸۰*۱۲۰*۲هر تایل۲۵۰,۰۰۰ - ۳۰۰,۰۰۰
طلق دوغی در ابعاد ۱۸۰*۱۲۰*۴هر تایل۱۵۰,۰۰۰ - ۳۰۰,۰۰۰
طلق یخی در ابعاد ۱۸۰*۱۲۰*۲هر تایل۲۲۵,۰۰۰ - ۳۵۰,۰۰۰
طلق شفاف در ابعاد ۱۸۰۱۲۰*۲هر تایلبا کارشناسان تماس بگیرید

قیمت سقف کاذب طلقی

یکی دیگر از انواع سقف کاذب، از نوع طلقی یا پلکسی است که تنوع و طرفداران زیادی دارد. محاسبه قیمت  این نوع سقف کاذب عبارت است از:

 تعیین قیمت سقف کاذب

قیمت سقف کاذب بستگی به نحوه اجرای نوع سقف کاذب دارد.  به طور مثال در اجرای سقف فلت کاذب  برای محاسبه هزینه ها قیمت بر اساس متراژ و بر  واحد مترمربع تعیین می شود. در محاسبه قیمت این نوع سقف، مساحت مورد نظر در هزینه مصالح جمع می شود. محاسبه این سقف می تواند بر اساس سه شاخص باشد:

 •  محاسبه سقف کاذب بر اساس متراژ
 •  محاسبه قیمت بر اساس کناف مصرف شده
 • قیمت سقف کاذب بر اساس کناف مصرف شده
 • محاسبه پروژه براساس قیمت مقطوع

محاسبه قیمت سقف کاذب

تعیین قیمت بر اساس کناف مصرف شده

انواع روش محاسبه قیمت سقف کاذب

محاسبه اجرای سقف کاذب روش های مختلفی دارد که ارتباط مستقیم با متراژ پروژه های مختلف دارد. علاوه بر این جنس و مدل آن پروژه نیز بر هزینه ها تاثیر مستقیم دارد. روش های متداولی که برای محاسبه اجرای پروژه های سقف کاذب وجود دارد عبارت است از:

محاسبه براساس متر مربع

مرسوم ترین روش محاسبه هزینه های اجرای سقف کاذب محاسبه براساس متر مربع است. یعنی یک مترمربع در مساحت سقف و قیمت آن ضرب می شود. قیمت اجرا براساس نوع سقف کاذب تعیین می شود.

محاسبه بر اساس طول متر

از روش های دیگری که به کار میرود براساس طول متراژ هر باکس یا تایل است. غالبا از این روش برای سقف های کاذب دور باکس یا دارای نور مخفی استفاده می شود.

محاسبه بر اساس تایل

یکی دیگر از روش های محاسبه هزینه های سقف کاذب، براساس تایل های کاذب است. هر تابل قیمتی دارد که اجرای آن نیز بر اساس آن اعلام می شود.

محاسبه با قیمت مقطوع برای هر پروژه: در این روش پیمانکار پروژه رقم مشخصی را برای کل پروژه اعلام می کنند. این هزینه شامل تامین متریال، طراحی پروژه و اجرای آن است. برای اینکه هزینه ها در این روش کاهش پیدا کند می تواند مصالح و متریال مورد نیاز برای پروژه را خودتان تهیه کنید و تنها هزینه اجرا و طراحی را بپردازید.

آشنایی با قیمت انواع سقف کاذب 

قیمت سقف کاذب بر اساس انواع مختلفی که دارد قیمت گذاری می شود.

قیمت انواع سقف کاذب | کیان دکور

قیمت سقف ساده کاذب

در این نوع سقف از کناف ساده استفاده می شود که به دلیل وزن کم و نصب آسان به راحتی می توان آن را برای مکان هایی که نیازمند دسترسی به تاسیسات است، استفاده کرد. این سقف ها امکان اجرای طرح های نورپردازی روکار و توکار را نیز دارد. این سازه ها عمدتا ضد حریق، ضد آب و نیز با قابلیت عایق بودن است. محاسبه این نوع سقف های کاذب بر اساس متراژ کناف استفاده شده می باشد. البته اجرای طرح های جانبی مثل نورپردازی یا باکس و طرح بعلاوه هزینه کناف مصرف شده است.

قیمت سقف ۶۰*۶۰ کاذب

استفاده از تایل های ۶۰*۶۰ دارای مزیت های زیادی برای مصرف کننده است. این نوع سقف به شکل تایل هایی با ابعاد ۶۰*۶۰ است که به شکل شبکه ای در کنار یکدیگر قرار می گیرد. محاسبه این نوع تایل ها می تواند بر اساس متراژ یا متریال به کار رفته در آن باشد.

قیمت سقف طرح دار کاذب

این نوع سقف دارای طرح های مختلف و به اشکال مختلف مثل کشسان یا آسمان مجازی است. این نوع سقف ها غالبا به شکل یک تکه یا شبکه ای اجرا می شود. برای اجرای این طرح ها غالبا از روش محاسبه به صورت قیمت مقطوع می باشد.

قیمت سقف کاذب بر اساس کاربرد

قیمت سقف کاذب براساس کاربردی که دارد نیز می تواند روش دیگری برای محاسبه داشته باشد. به طور مثال برای متراژ پایین محاسبه قیمت متریال در متراژ به کار رفته مرسوم است. در حالی که برای متراژ بالاتر ممکن است مساحت زیربنا مبنای محاسبه قیمت نصب سقف کاذب است. با همه این اوصاف بهترین روش برای محاسبه قیمت ها دریافت لیست قیمت از پیمانکار پروژه پیش از عقد قرارداد است.

قیمت سقف کاذب بر اساس کاربرد

تعیین قیمت سقف کاذب بر اساس کاربرد

قیمت سقف کاذب آشپزخانه

قیمت سقف کاذب برای محیط آشپزخانه به دلیل تنوع طرح هایی که برای این محیط استفاده می شود متفاوت است. نحوه کلی محاسبه می تواند متراژ کناف مورد استفاده در متراژ آشپزخانه ضرب شود. در صورتی که طرح های جانبی اجرا شود عدد و رقم نهایی می تواند افزایش یابد.

هزینه اجرای سقف کاذب پذیرایی

این سقف ها به دلیل متراژ بالاتر در کنار طرح های نورپردازی و طرح های مختلف تقریبا قیمت بالاتری است. در این سقف ها متراژ متریال به کار رفته، در کنار طرح نورپردازی و سایر طراحی های یگر افزایش قیمت چشمگیری دارد.

 اجرای سقف کاذب پذیرایی

بررسی هزینه اجرای سقف کاذب پذیرایی

قیمت سقف کاذب استخر

سقف های مورد استفاده در استخرها به دلیل مرطوب بودن محیط غالبا از جنس هایی که باید ضد آب و مقاوم باشد. پی وی سی، کشسان پارچه ای، کناف درجه یک و تایل های ۶۰*۶۰ از انواع سقف استخر کاذب است.

هزینه اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی نیز به دلیل مرطوب بودن محیط و نیاز به تمیز کاری آن، نیز باید از متریال قابل شستشو و ضد آب باشد. متراژ پایین این محیط برای به صرفه بودن اجرای آن توسط پیمانکار بر مبنای متریال به کار رفته ضرب در متراژ محیط می شود.

 اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی

بررسی هزینه اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی

قیمت سقف کاذب مغازه 

سقف کاذب به کار رفته در مغازه ها غالبا از  انواع  ارزان و قابل ترمیم و تعویض است. بسیاری از مغازه داران از پانل هایی  استفاده می کنند که در صورت جابجایی مغازه قابل جداسازی و انتقال و  نصب آن در محیط دیگر باشد. این سقف می تواند از متریال ارزان قیمت باشد.

ارزان ترین و گرانترین سقف کاذب کدام است؟

تعیین قیمت و هزینه سقف کاذب به عوامل مختلفی بستگی دارد. کیفیت متریال به کار رفته، دستمزد استاد کار و نصاب، متراژ پروژه و… از جمله عواملی است که می تواند قیمت اجرای سقف کاذب را تبدیل به گرانترین یا ارزانترین کند. ارزان ترین سقف های طرح کاذب می تواند انتخابی از نوع سقف های کاذب تایل باشد. این نوع سقف کاذب در مقایسه با  انواع دکوراتیو و یکپارچه ارزان ترین ها محسوب می شود. البته همین تایل ها نیز تحت تاثیر عواملی می تواند گران تمام شود. اما اگر بخواهید ارزان ترین سقف تایل کاذب را بشناسید عبارت است از:

 • تایل های گچی با روکش کاغذ
 • تایل های گچی با روکش کاغذی قابل تمیز کردن
 • تایل های گچی با روکش کاغذ طرح دار
 • تایل های گچی به طور کلی در زمره ارزان ترین طرح های سقف طرح کاذب است. سادگی، فاقد زیبایی بصری، نصب آسان، حساسیت آن به رطوبت و… از جمله عواملی است که سبب شده تایل های گچی کمترین حد قیمتی را در میان  سقف های متنوع کاذب داشته باشد.

در کنار این ارزانترین ها اما سقف های طراحی شده به شکل  کاذب گرانتر نیز وجود دارد که کاربردهای مختلفی دارد. از مهمترین انواع سقف های کاذب گران نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پانل پی وی سی: این پنل های بیشتر برای سقف اماکن عمومی مثل رستوران ها و تالارهای اجتماعات مورد استفاده قرار می گیرد. البته برخی نیز از این نوع سقف هابرای اماکن مسکونی نیز استفاده می کنند.
 2. سقف های رابیتس کاذب: رابیتس از انواع سقف کاذب  نیز از انواع گران قیمت و قدیمی به شمار می آید که نیازمند جوشکاری و گچ کاری است.
 3. سقف های آلومینیومی کاذب: می توان این نوع سقف طرح کاذب را در زمره گرانترین انواع سقف ها  برشمرد که دلیل اصلی این گرانی بخاطر جنس پنل های کاربردی آن است.
 4. چوب: سقف های چوبی نیز در زمره گرانترین ها به شمار می آید. طبیعی بودن این متریال و نیز احساس گرمابخش آن در محیط کاربرد آن را برای محیط های لوکس مثل رستوران ها و کافه ها زیاد کرده است.  

مراحل خرید سقف کاذب در کیان دکور

 پس از همه مراحلی که  برای محاسبه قیمت سقف کاذب صورت گرفت نوبت به انجام خرید سقف کاذب است. کیان دکور یکی از شرکت های با سابقه و منصف در زمینه اجرای پروژه های مختلف سقف های طرح کاذب است. به کارگیری استادکاران باتجربه و قیمت مناسب برای اجرای پروژه ها با بهترین متریال و در کمترین زمان ممکن است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت لیست قیمت می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱ تماس بگیرید. مراحل خرید سقف کاذب در کیان دکور به شرح زیر است:

 1. شناخت محیط نظر از نظر رطوبت ، ارتفاع، حرارت و…
 2. انتخاب متریال مورد نظر
 3. خرید متریال مورد نظر
 4. نصب قطعات سقف توسط یک نصاب مجرب
 5. در نظر داشته باشید که کیان دکور به مشتریان خود این تعهد را می دهد که از بهترین متریال و نیز با تجربه ترین استاد کاران در پروژه های خود استفاده می کند.  
 خرید سقف کاذب در کیان دکور

نحوه خرید سقف کاذب در کیان دکور

استعلام قیمت روز سقف کاذب از کیان دکور

برای استعلام دقیق تر و به روز قیمت ها در کیان دکور می توانید با پرکردن فرم موجود در این صفحه منتظر تماس کارشناسان کیان دکور برای مشاوره و استعلام قیمت باشید و یا با شماره ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱ (مهندس شاهدی) تماس بگیرید.

سخن پایانی

در این مطلب از سایت کیان دکور همانطور که گفته شد با قیمت سقف کاذب به طور کامل آشنا شدید. قیمت سقف کاذب بستگی به نحوه اجرای نوع سقف کاذب دارد.  به طور مثال در اجرای سقف فلت کاذب  برای محاسبه هزینه ها قیمت بر اساس متراژ و بر  واحد مترمربع تعیین می شود. در محاسبه قیمت این نوع سقف، مساحت مورد نظر در هزینه مصالح جمع می شود.

سوالات متداول

 1. قیمت سقف کاذب بر اساس چه مواردی تعیین می شود؟
  ضخامت سقف، مقاومت پانل ها، متریال به کار رفته در پانل ها، مصالح به کاررفته در زمان نصب، مساحت اجرای پروژه از مهمترین عوامل تعیین کننده در قیمت سقف های طرح کاذب به شمار می آید.
 2. لیست قیمت کیان دکور برای سقف های کاذب به چه صورت است؟
  به دلیل نوسان قیمت ها قیمت کلی بر اساس متریال کاربردی اعلام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
 3. انواع سقف کاذب چیست؟
  در صورتی که بخواهید انواع سقف های طراحی شده به شکل  کاذب را بشناسید تا براساس آن تصمیم نهایی را بگیرید می توان به معروف ترین آنها که در ادامه نام بردیم اشاره کرد.  پی وی سی، کناف، گریلیوم، آلومینیومی، آکوستیک، چوبی، تصویردار، کشسان و ترکیبی. برای کسب اطلاعات بیشتر با کیان دکور تماس بگیرید.
 4. نحوه محاسبه هزینه این سقف ها به چه صورت است؟
  برای محاسبه هزینه اجرای سقف های مختلف کاذب به سه شکل انجام می شود: مساحت فضای مورد نظر برای اجرای طرح، قیمت بر اساس متریال به کار رفته، محاسبه قیمت بر اساس المان های افقی و عمومی.
 5. آیا اجرای سقف به شکل کاذب برای همه ساختمان ها امکان پذیر است؟
  یکی از مهمترین مزیت های اجرای این سقف ها قابلیت اجرای آن برای همه محیط ها است. علاوه بر اجرای طرح سقف می توان از طرح  های جانبی دیگر مثل نورپردازی و باکس های مختلف استفاده کرد.
 6. آیا امکان اجرای انواع طرح  سقف های مختلف طرح کاذب برای محیط های کوچک وجود دارد؟
  در صورتی که برای پیمانکاران صرفه اقتصادی داشته باشد می توان این نوع سقف را برای محیط های مختلف با متراژ مختلف اجرایی کرد. هیچ محدودیتی برای اجرای این پروژه بر مبنای متراژ وجود ندارد.
 7. ارزانترین نوع سقف های طرح  کاذب چیست؟
  سقف های مختلف طرح کاذب ارزان قیمت ضرورتا نیازی به استفاده از متریال بی کیفیت ندارد. انتخاب درست متریال و اجرای ساده بدون طرح و نورپردازی می تواند با قیمتی معقول و مناسب انجام شود.  اجرای پروژه با تایل را می توان در زمره ارزان ترین انواع باشد. با این وجود استفاده از برند، جنس و طرح های اجرایی ضمن پروژه می تواند قیمت را متفاوت کند.
 8. از میان سقف های کناف و رابیتس کاذب  کدامیک ارزانتر است؟
  سقف های اجرایی کاذب با متریال مختلف قیمت های مختلفی دارند. در میان کناف و رابیتس عمدتا نحوه محاسبه قیمت ها بر اساس متراژ، هزینه های جانبی، طرح های اضافه و جانبی و شرایط پروژه است. با این وجود به طور کلی می توان گفت هزینه کناف به مراتب از رابیتس بیشتر است. اما هزینه های جانبی رابیتس بیشتر از کناف است. در اجرای رابیتس از ملات، گچ کاری، ایجاد پسماند ساختمانی و… هزینه ها را افزایش می دهد.
 9. سرعت اجرای پروژه های سقف کاذب چگونه است؟
  به طور کلی اجرای طرح هایی که برای سقف های متنوع کاذب سریع انجام می شود. چرا که این سقف ها از سازه های پیش ساخته درست شده و نصاب با تخصص و تجربه ای که دارد می تواند در کمترین زمان ممکن و با دقت و ظرافت طرح را اجرا کند.

دیگر خدمات کیان دکور

جهت دریافت تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان کیان دکور فرم زیر را ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

09126214611