سقف کاذب

سقف کاذب یکی از پرکاربردترین روش های مرسوم در بازسازی خانه است. شما می توانید از انواع سقف کاذب برای طراحی و معماری داخلی محیط داخلی ساختمان مثل پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و سرویس بهداشتی استفاده کنید. اما سفارش سقف کاذب و انتخاب شرکت مناسبی که بتوانید این کار را به او محول کنید بسیار مهم است. در این مقاله توضیحات لازم درباره انتخاب درست و راه های آن توضیح خواهیم داد.

سقف کاذب؛ سفارش ساخت و اجرا + نمونه کار و ایده

 ثبت سفارش و دریافت مشاوره سقف کاذب از کیان دکور

برای استعلام و دریافت مشاوره رایگان در کیان دکور می توانید  با شماره ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱ (مهندس شاهدی) تماس بگیرید.

خدمات سقف کاذب کیان دکور

زمانی که بخواهید به شرکت کیان دکور سفارش سقف کاذب بدهید لازم است با خدمات این شرکت آشنا شوید. از مهمترین خدماتی که کیان دکور به مشتریان خود ارائه می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 طراحی سقف کاذب

برای اینکه بخواهید از تایل های سقف کاذب استفاده کنید باید نخست طرح و رنگ مورد نظر انتخاب شود. پس از آن برای اجرا و زیباتر شدن محیط ساختمان طراحی مناسبی برای استفاده بهینه از متریال و عدم هدر رفت آن صورت بگیرد. علاوه بر آن نظم و چیدمان تایل ها و یا طراحی کلی در انواع سقف کاذب به درستی و زیبایی صورت بگیرد.

اجرای سقف کاذب

پس از طراحی نوبت به اجرا می رسد تا قطعات پیش ساخته سقف کاذب با متریال و مصالح مناسب نصب شود. این کار باید توسط استادکار خبره و حرفه ای صورت گیرد تا هم نتیجه کار زیبا و قابل قبول باشد و هم متریال با کیفیت و به اندازه برای پروژه استفاده شود.

طراحی نورپردازی

یکی از مهمترین  هنرهایی که می توان برای زیباتر شدن سقف کاذب به کار برد استفاده از طراحی نورپردازی به اشکال مختلف آن برای زیباتر شدن محیط داخلی ساختمان می باشد.

خدمات سقف کاذب کیان دکور

نمونه کار و ایده سقف کاذب کیان دکور

در تصاویر رو به رو می توانید نمونه کارهای سقف کاذب کیان دکور را مشاهده نمایید. همچنین برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید به آدرس اینستاگرام کیان دکور مراجعه نمایید. ما قبل ازطراحی و اجرا و نصب سقف کاذب به شما مشاوره رایگان می دهید. مشاوره های رایگان به شما کمک می کند تا بهترین طرح را متناسب با مکان مورد نظرتان ایجاد کنید. حتی اگر نمونه ای مد نظر دارید برای ما ارسال کنید تا با توجه به منزتان بگوییم برای خانه شما این نوع طرح مناسب است یا خیر.

طراحی انواع سقف کاذب

سقف کاذب انواع مختلفی دارد که می توانید از سازه های آماده در بازار آن را تهیه و برای نصب سقف کاذب اقدام کنید. اما روش دیگری که اکثر کارفرماها ترجیح می دهند سفارش سقف کاذب است، یعنی از پیمانکار می خواهند تا طرح های مورد نظر و ایده آل آن ها را اجرایی کنند. به طور کلی سقف کاذب به دو شکل تایل یا پیوسته اجرایی می شود. در صورتی ساختمان در اندازه های استاندارد باشد می توان از تایل های اولیه یا استاندارد برای پروژه استفاده کرد.

پس از تهیه متریال مورد نظر برای سقف کار طراحی شروع می شود. برای این منظور باید مراحل زیر طی شود:

 1. اندازه گیری فضای اجرای پروژه
 2. انتخاب سبک طراحی دکور مورد نظر
 3. اندازه گیری ارتفاع سقف
 4. تعیین نورپردازی محیط
 5. تعیین رنگ سقف
 6. بررسی نیاز ساختمان به آکوستیک، عایق حرارتی و صوتی
 7. اضافه کردن گزینه های مورد نظر برای معماری داخلی
 8. طراحی کلی سقف با بر اساس طرح کلی

چرا کیان دکور را برای اجرا سقف کاذب انتخاب کنیم؟

I a

برای اینکه بتوانید از خدمات شرکت های مختلفی برای اجرای سقف کاذب استفاده کنید، اطلاع از ویژگی های منحصر به فردی است که آن ها را از دیگر رقبا متمایز می کند. این ویژگی ها عبارت است از:

استفاده از بهترین متریال

یکی از مهمترین تعهداتی که کیان دکور در قبال مشتریان خود دارد، استفاده از با کیفیت ترین و بهترین متریال برای اجرای سقف کاذب است تا علاوه بر افزایش کیفیت پروژه بیشترین رضایتمندی را از سوی مشتری خواهد داشت.

نمونه کار زیاد و قابل قبول

زمانی که بخواهید با شرکت های مختلف برای پروژه سقف کاذب مذاکره کنید ارائه نمونه کارهای حرفه ای و موفق بسیار ضروری است. شرکت کیان دکور کارنامه موفقی در اجرای پروژه های مختلف مسکونی، تجاری، اداری و… است که در صورت نیاز برای سفارش سقف کاذب می توانید آن را در وبسایت این شرکت مشاهده کنید.

اجرای پروژه ها توسط استاد کاران و نصابان مجرب و حرفه ای

از دیگر ویژگی های شرکت کیان دکور استفاده از هنر استادکاران و نصابانی است که سالیان طولانی از عمر خود را صرف این حرفه کرده اند.

تعهد زمانی

کیان دکور متعهد است تا براساس زمان بندی ذکر شده در قرارداد پروژه ها را تکمیل و به مشتریان تحویل دهد. این تعهد با هنر مدیریت پروژه و برنامه ریزی درست امکان پذیر است.

خدمات گسترده

از دیگر ویژگی های شرکت کیان دکور خدمات وسیعی است که در زمینه اجرای کناف و سقف کاذب ارائه می کند.

خدمات سقف کاذب در کیان دکور

اجزای سقف کاذب

اجزای مختلف سقف کاذب

زمانی که ساخت سقف کاذب انجام می شود برای مراحل بعدی یعنی اجرای سقف کاذب  و نصب سقف کاذب اجزایی وجود دارد که در کنار هم می تواند نتیجه نهایی را بروز و ظهور دهد. از مهمترین اجزای سقف کاذب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. زیرساز گالوانیزه، فلز، چوب شامل
 2. رانر، استاد، سازه پشتیبان، قطعات اتصال ساز، کرنربید، سازه لبه، سازه درز انقطاع
 3. صفحات یا تایل های روکش دار از جنس گچ یا سیمان
 4. اتصالات پیچ و مهره
 5. متریال مناسب برای درزگیری و ماستیک
 6. عایق های صوتی و حرارتی

نحوه سفارش ساخت و اجرای سقف کاذب

برای اینکه بخواهید اقدام به سفارش برای ساخت سقف کاذب لازم است ابتدا کارشناس شرکت اقدام به بازدید از محل اجرای پروژه کند. تا به صورت کامل مواردی که نیاز است را توضیح و با مذاکرات صورت گرفته با مالک در نهایت پس از تایید طرح اصلی سازه ها برای نصب سقف کاذب ساخته شود. غالبا این سفارشات می تواند به صورت آماده خریداری شود، علاوه بر این می توان برای اجرای برخی از طرح های سقف کاذب از سازه های سفارشی استفاده کرد. پس از تهیه متریال اولیه اجرای سقف کاذب  توسط نصاب و استادکار انجام می شود. برای طی همه این مراحل لازم است ابتدا با شماره ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱ تماس بگیرید.

سوالات متداول

چگونه خدمات سقف کاذب نزدیک خود را ارزیابی کنم؟

برای ارزیابی می توانید کیفیت متریال به کاررفته برای سقف کاذب، نحوه اجرای پروژه، تعهد شرکت اجرا کننده پروژه در تعهد زمانی و… از مهمترین فاکتورهایی است که میزان رضایت مشتریان را افزایش میدهد. هر چه این پارامترها برای مشتریان مطلوب تر و  نزدیک به استاندارد باشد طبیعتا نمره قبولی را دریافت می کند.

چگونه از کیفیت سقف کاذب اطمینان حاصل کنیم؟

زمانی که می خواهید اقدام به سفارش ساخت سقف کاذب و نصب آن کنید تنها راهی که می تواند اطمینان شما را حاصل کند استفاده از خدمات شرکت های حرفه ای در این زمینه است که نمونه کارهای موفق و نیز رضایت بالای مشتریان را کسب کرده اند.

آیا به طراحان سقف کاذب / حرفه ای نیاز دارید؟

بله، با توجه به اینکه تایل های سقف کاذب باید توسط استاد کار و نصاب حرفه ای نصب شود در صورتی که از کمک افراد آماتور استفاده کنید ممکن است به قیمت هدررفت متریال و عدم نصب درست سقف کاذب تمام شود.

هزینه سقف کاذب چقدر است؟

هزینه های اجرای سقف کاذب بسته به متراژ پروژه، جنس و کیفیت متریال مورد استفاده برای پروژه، دستمزد نصاب و استادکار و… تعیین می شود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱ تماس بگیرید.

انواع مصالح سقف کاذب چیست؟

همانطور که میدانید انواع سقف کاذب بر اساس متریالی که در تولید آن استفاده شده نامگذاری می شود. مهمترین موادی که برای ساخت سقف کاذب به کار میرود عبارت است از: چوب، فلز، گج، الیاف پلاستیکی پی وی سی، شیشه، طلق و…

ویژگی های سقف شبکه ای برای اتاق نشیمن بزرگ چیست؟

 اجرای پروژه سقف کاذب تسهیل می شود و از ایراداتی که ممکن است در سازه های یکپارچه به دلیل وسعت سقف ایجاد می شود،  پیشگیری می شود. 

مزایای سقف کاذب چیست؟

پوشاندن عیوب سقف، پنهان کردن تاسیساتی که از سقف عبور داده شده، عایق صوتی و حرارتی از مهمترین مزیت های سقف کاذب است.

معایب سقف کاذب چیست؟

از مهمترین معایبی که می توان برای سقف کاذب برشمرد عبارت است از: کوتاه شدن سقف، کوچک شدن فضای داخلی ساختمان، نگهداری و تعمیرات آن، ضرورت نصب توسط نصاب حرفه ای.

آیا سقف کاذب به هر نوع تعمیر و نگهداری نیاز دارد؟

از مهمترین نکات برای نگهداری سقف کاذب تمیز نگهداشتن آن است. عدم آسیب و ضربه می تواند تا سالها باعث دوام و ماندگاری سقف کاذب شود. 

تماس بگیرید

09126214611