خدمات بازسازی ساختمان

خدمات بازسازی ساختمان، خانه قدیمی و آپارتمان در کیان دکور شمال خدماتی همچون تخریب، بنایی و نازک کاری، کارهای تاسیساتی، تزئینات داخلی و نصب و اجرای سقف کاذب و پارکت و همچنین کابیت کاری و اجرای انواع مصنوعات چوبی و ام دی اف است. کارشناس مجرب و متخصص کیان دکور می‌تواند در زمینه بازسازی ساختمان بهترین پیشنهاد را برای رسیدن به بهترین نتیجه به شما ارائه دهد. تجربه و دانش ما در بازسازی ساختمان برای یک اجرای پروژه های موفق مکمل هم شده است. برای استعلام هزینه خدمات تعمیر و بازسازی خانه و ساختمان می توانید با شماره زیر تماس گرفته و از کارشناسان شرکت کیان دکور در مورد سوالات خود مشاوره بگیرید.

بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی فرایندی است که یک ساختمان یا سازه با تعمیر آنچه در حال حاضر وجود دارد و در برخی موارد افزودن اجزای جدید شرایط بهتری را برای زندگی ساکنین ارائه می‌دهد و معمولاً اقدامات بازسازی نسبت به ساخت و ساز ارزان‌تر است و راهکار به صرفه ای شناخته می‌شود. در حقیقت بازسازی شامل اقدامات ترمیمی و مرمت داخل ساختمان است که به افزایش طول عمر آن کمک می‌کند و باعث بهبود کیفیت بنا خواهد شد. هر ساختمانی با توجه به ویژگی‌ها و شرایط دارای اقدامات تخصصی در حوزه بازسازی است که قبل از شروع باید توسط متخصصین بررسی کامل شود. متخصصین با مشاهده قسمت‌های مختلف ساختاری که در گذر زمان دچار فرسودگی شده‌است برنامه دقیقی برای ترمیم و تعمیر تنظیم می‌کند.

به‌طور کلی، بازسازی به‌صورت کلی یا جزئی انجام‌می‌شود. بازسازی جزئی به این معناست که تنها بخشی از ساختمان مورد هدف قرار می‌گیرد. تعمیر کامل نیز شامل بخش‌های مختلف خانه است که این موضوع کمک می‌کند فضای خانه زیباتر جلوه دهد و کسی متوجه قدیمی بودن سازه نشود. گاهی اوقات بازسازی همراه با مدرن سازی انجام‌می‌شود. برای مثال، شخص تصمیم می‌گیرد حمام خود را بازسازی کند و در عین حال ظاهر آن را کمی مدرن‌تر جلوه دهد که با اضافه کردن وان به‌دوش زیبایی آن دو چندان و امروزی خواهد شد.

بازسازی ساختمانتوضیحات
میانگین قیمت خدماتمیانگین قیمت از ۳ میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان
مدت زمان حدودیمدت زمان بازسازی بسته به نوع آن بین یک هفته تا ۲ ماه زمان میبرد
محدوده جغرافیایی خدمات کیان دکورتهران و کرج
طراحی و تغییر نقشهارائه نقشه پیشنهادی قبل از شروع کار به کارفرما

 

هزینه بازسازی ساختمان

تعیین مقدار هزینه تمام شده برای بازسازی یک ساختمان مستقیما با نوع سبک معماری مورد نظر، متریال انتخابی جهت انجام بازسازی، عمر بنا، مساحت ساختمان و .. در ارتباط است. از جمله پارامترهای تاثیر گذار دیگر در مقدار هزینه بازسازی بنا، بررسی امکانات موجود در ساختمان از جمله کابینت های آشپزخانه، بازسازی سرویس بهداشتی و حمام، تغییر نقشه ساختمان و جا به جایی فضاها و دیوارکشی داخلی و یا تخریب و مکان قرارگیری بنا (به عنوان مثال طبقه ای که ساختمان در آن قرار دارد ) و … می باشد.

جدول قیمت بازسازی ساختمان

 

عوامل موثر بر هزینه بازسازی خانه

هزینه‌ بازسازی خانه به تغییراتی بستگی دارد که قرار است انجام شود. هرچه میزان تغییرات بیشتر شود، هزینه‌های مرتبط با بازسازی نیز بالاتر می‌رود. از آنجایی که حجم تعمیرات و مراحل بازسازی برای هر خانه‌ای متفاوت است بنابراین به طور دقیق نمی‌توان قیمت بازسازی را اعلام کرد. متراژ پروژه از عوامل موثر بر هزینه‌ بازسازی می‌باشد، هر چه پروژه‌ی شما متراژ بیشتری داشته باشد طبیعتا بازسازی به هزینه‌ بیشتری نیاز دارد.‌ کاغذ دیواری و سرامیک نیز از عوامل تاثیرگذار در بازسازی خانه‌ها می‌باشند، هر چه جنس و کیفیت کاغذ دیواری و سرامیک بهتر باشد، هزینه‌ بازسازی بالاتر می‌رود.

بازسازی در مقایسه با نوسازی به هزینه‌ بیشتری نیاز دارد زیرا سبب تغییرات گسترده و ساخت‌‌و‌سازهای پیچیده می‌شود، همچنین این کار نیازمند مجوز می‌باشد. اما در نوسازی بعضی از قسمت‌های داخلی ساختمان را تغییر می‌دهند. یکی دیگر از مواردی که باعث تفاوت نوسازی و بازسازی می‌شود، زمان است. بازسازی به زمان طولانی نیاز دارد و برخلاف نوسازی که در زمان کوتاهی انجام می‌شود، بازسازیزمان بیشتری طول می‌کشد.

بازسازی به بودجه بسیار زیادی نیاز دارد که معمولا هزینه‌ای بین ۷ تا ۱۰ درصد ارزش یک ساختمان است. در صورتی که ترمیم ساده یا نوسازی به هزینه‌ زیادی نیاز ندارد، پس در نظر گرفتن بودجه بسیار اهمیت دارد.

دلایل بازسازی خانه چیست؟

این روزها ساختمان‌های زیادی وجود دارد که بر اساس تکنولوژی روز دنیا مجهز نیستند، به همین دلیل سطح بالای مصرف انرژی، هزینه‌های گرمایش بالا، کاهش کیفیت زندگی و آسیب به محیط زیست را به‌همراه دارد و ساختمان‌هایی که بر اساس عایق سرما ساخته نشدند در حال حاضر نیاز به بازسازی دارند. همچنین نوسازی ساختمان از نظر ظاهری و فنی کمک می‌کند نقص‌های جزئی و کلی رفع شود و ساختمان قدیمی با طراحی جدید جایگزین آن شود. اصلی‌ترین دلایلی که صاحبین ساختمان تصمیم به بازسازی می‌گیرند روبه‌رو شدن با مشکلات مختلف بر اثر فرسودگی و افزایش هزینه‌هاست. در ادامه با مهم‌ترین دلایل آشنا می‌شوید:

تغییر نوع کاربری: برخی مواقع صاحبان ساختمان تصمیم به تغییر کاربری می‌گیرند که در این شرایط باید دکوراسیون داخلی ساختمان بر اساس نوع کاربری طراحی شود و المان‌های مختلف تخریب و طرح‌های جدید مانند طراحی نورپردازی پیشنهاد می‌شود.

فرسودگی ساختمان: با گذشت زمان ساختمان بر اساس عوامل مختلفی مانند حوادث طبیعی، ساخت و سازهای مجاور، تغییرات آب و هوایی با فرسودگی مواجه می‌شود که برای پیشگیری از این موضوع هر چند وقت یکبار باید بنا و قسمت‌های مختلف خانه ترمیم و بازسازی شود.

برای رفع مشکلات سقف بر اثر رطوبت از کنار یا رابیتس استفاده می‌کنند که برای انجام آن این سؤال مطرح می‌شود کناف بهتر است یا رابیتس؟ انتخاب از میان این دو به بودجه، شرایط و سلیقه فرد بستگی دارد.

اجرای دکوراسیون جدید: دکوراسیون داخلی خانه‌های جدید دائماً در حال تغییر است و بیشتر افراد برای تجربه زندگی با کیفیت و افزایش روحیه تصمیم می‌گیرند دکوراسیون داخلی خانه هایشان را تغییر دهند و بر اساس مد و دکورهای امروزی طراحی کنند. این‌کار در هر چند سال یکبار موجب حفظ ظاهر خانه می‌شود و حتی ترمیم و بازسازی دکوراسیون داخلی محیط‌های اداری به کیفیت فعالیت کارکنان کمک شایانی می‌کند.

خدمات بازسازی خانه در کیان دکور

 

خدمات بازسازی آپارتمان و خانه  و … در کیان دکور شامل موارد زیر است:

۱- تخریب؛ جابجای دیوار های داخلی، برداشتن کف، تخریب کاشی و سرامیک و کف سرویس بهداشتی، تخریب گچبری قدیمی سقف و …

۲- بنایی؛ گچ کاری، سرامیک کاری و کاشی کاری، سنگ کاری، ایزوگام کاری و …

۳- تاسیسات: لوله کشی آب، برقکاری، لوله کشی گاز، نصب کولرگازی و نصب و اجرای سیستم های گرمایشی و سرمایشی و …

۴- تزئینات داخلی، کناف سقف و دیوار، اجرای انواع سقف کاذب ساده و طرح دار برای فضای مختلف مانند سقف سرویس بهداشتی و سقف آشپزخانه و سقف پروژه های تجاری و اداری، نصب و اجرای کاغذ دیواری ،نصب سنگ آنتیک پشت تلویزیون ،انواع دیوارپوش فومی و پی وی سی و اجرای پارکت و لمینت کف همرا با قرنیز

۵- کابینت کاری، کمد دیواری، میز تی وی، ساخت و اجرای انواع مصنوعات چوبی و ام دی افی و …

بازسازی ساختمان قدیمی

نحوه استعلام قیمت بازسازی ساختمان از کیان دکور

برای استعلام هزینه بازسازی خانه در کیان دکور می توانید با پرکردن فرم موجود در این صفحه منتظر تماس کارشناسان کیان دکور برای مشاوره و استعلام قیمت باشید و یا با شماره ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱ (مهندس شاهدی) تماس بگیرید.

شروع بازسازی خانه

برای شروع این‌کار ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید. دوست دارید خانه تا حد تغییر اساسی را تجربه کند؟ آیا تصمیم دارید جلوه ساختمان را جدید و مدرن طراحی کنید؟ سبک دکوراسیون داخلی مورد علاقه‌تان چیست؟ تمام این سؤالات روی مراحل بازسازی تأثیر گذار است و کمک می‌کند متخصصین با دید بهتری مراحل را طی کند. همچنین هر چه سال ساخت خانه بالاتر باشد اقدامات بیشتری برای ترمیم و بازسازی نیاز دارید و در چنین شرایطی باید توقع خود را با توجه به بودجه در دست تان در نظر بگیرید:

بازسازی آشپزخانه

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازسازی هر خانه آشپزخانه است که تغییر منحصر به فردی در کل خانه ایجاد می‌کند، زیرا افراد ساعات بسیاری از روز را در آشپزخانه سپری می‌کنند و خاطرات شان از دورهمی‌ها و صحبت‌ها به این بخش از خانه اختصاص دارد. معمولاً در بازسازی این قسمت از خانه لوازم داخلی جایگزین می‌شود و المان‌هایی برای نظم دهی وسایل قابل اجراست. همچنین با تعویض کفپوش‌ها، دیوارها، لوله‌کشی‌ها، اجرا کمدها، کابینت‌های دیواری، سقف کاذب آشپزخانه، سینک، پنجره، تهویه و هود آشپزخانه می‌توان بهترین نتیجه را از اقدامات بازسازی این بخش مشاهده کرد.

بازسازی اتاق‌خواب

از دیگر مکان‌های مهم در مراحل بازسازی اتاق خواب‌ها است. اتاق‌خواب مکانی برای استراحت و کسب آرامش ساکنین خانه است که باید ظاهر زیبا و منحصر به فردی داشته باشد و بر اساس سلیقه فرد طراحی شود. از جمله مهم‌ترین تعویض قسمت‌های مختلف اتاق‌خواب می‌توان به کف‌پوش، دیوارها، سقف، پنجره، نورپردازی، کمد و درب اشاره کرد. همچنین تغییر رنگ‌های کدر اتاق‌خواب به رنگی روشن به حفظ آرامش فرد در این محیط بسیار کمک می‌کند.

سالن پذیرایی

اساسی‌ترین محیط خانه سالن پذیرایی است که مهمان‌ها بعد از بدو ورود در این محیط قرار می‌گیرد. معمولاً قسمت پذیرایی هر ساله بعد از مدتی دچار آسیب دیدگی و پریدگی رنگ می‌شود و جلوه خود را به‌مرور زمان از دست می‌دهد، در حالی که ساکنین برای حفظ زیبایی محیط خانه باید فکر اساسی و برای بازسازی این قسمت داشته باشند. نوسازی سالن پذیرایی شامل اقداماتی مانند رنگ کردن، اجرای پنل‌های دکوراتیو و دیوارپوش، شیشه‌ای تزئینی، تایل آلومینیومی و حتی پوسترهای سه بعدی می‌شود که با توجه به سلیقه افراد قابل اجراست.

بازسازی خانه و ساختمان چگونه انجام‌می‌شود؟

خیلی‌ها زمانی که تصمیم به‌جا به‌جا شدن و رفتن به منزل جدید ندارند، تصمیم می‌گیرند تعمیرات و بازسازی خانه فعلی را انجام دهند. برای انجام این‌کار مراحل مختلفی وجود دارد و معمولاً با عملیات پیچیده و زمان بری همراه است. بنابراین باید براساس بودجه، پروژه دقیقی برنامه ریزی شود. بهترین راهکار این است از یک متخصص باتجربه مشورت بگیرید و حتماً افزایش قیمت را حین اجرای پروژه در نظر بگیرید.

در صورت قدیم بودن بیش از حد ساختمان باید آمادگی لازم برای مواجه شدن با هزینه‌های زیاد را داشته باشید. بعد از بررسی‌های دقیق نوبت به تحقیق می‌رسد. عملیات تخریب بر اساس برنامه ریزی‌های متخصص انجام‌می‌شود. ممکن است این مرحله شامل تخریب دیوار یا بخش کلی از ساختمان باشد و در آخر نیز با بررسی وضعیت ایجاد شده بازسازی و نوسازی آغاز می‌شود که این مرحله نیز بر اساس برنامه ریزی ممکن است حدود چند هفته یا چند ماه طول کشد.

بازسازی ساختمان

مراحل بازسازی ساختمان :

در بازسازی ساختمان باید مراحل را به صورت اصولی انجام داد:

  • انتخاب پیمانکار معتمد و حرفه ای
  • انتخاب نوع بازسازی
  • طراحی
  • اخذ مجوزهای لازم
  • برنامه‌ریزی دقیق و اصولی
  • تخریب
  • آغاز عملیات‌های بازسازی
  • ارزیابی کیفیت و استانداردهای تعریف شده
  • تایید نهایی

 

چه تغییراتی در بازسازی ساختمان نیاز به مجوز دارد؟

تخریب دیوار های داخلی که بار اصلی بنا بر روی آن سوار است.

تغییر راه پله ها

تغییر و جابجایی دیوارهای پارکینگ در صورت ازبین رفتن فضای پارکینگ

تغییر و جا به جایی قسمت هایی از ساختمان که طبق ضوابط و قوانین شهرسازی ممنوع است

 

البته باید بدانید موارد زیر نیاز به اخذ مجوز برای بازسازی آپارتمان یا خانه قدیمی ندارد:

تمامی فعالیت های مرتبط با تعمیر و تعویض نمای ساختمان، سیمان کاری و سفیدکاری و نقاشی ساختمان

کلیه تغییرات محوطه و حیاط ساختمان و ساخت استخر و یا حوض در صورتیکه منجر به از بین رفتن فضای پارکینگ نشود.

تعمیرات بام (از جمله قیرگونی، اسفالت، موزاییک و …)

تعویض و تعمیرات لوله کشی در ساختمان و حفر چاه فاضلاب

بازسازی ساختمان - بازسازی حمام

مزایای بازسازی ساختمان در کیان دکور

 

۱- بازدید و مشاوره رایگان و تخصصی توسط کارشناس حرفه ای و کاربلد در حوزه بازسازی ساختمان

۲-  تحویل طراحی تمام شده پروژه به کارفرما قبل از انجام هر کاری

۳- اجرای کار توسط کارکنان مجرب و متخصص

۴- تحویل سریع و به موقع با ذکر زمان بندی در در قرارداد های شرکت کیان دکور

۵-  استفاده از متریال درجه یک و با ضمانت در کار

* شرکت کیان دکور به هیچ عنوان موافق با استفاده از متریال بی کیفیت و بی ضمانت در کار نمیباشد

بازسازی ساختمان و ارتباط آن با سبک‌زندگی

بازسازی ساختمان بهترین راهکار برای تغییر سبک‌زندگی است، زیرا با کمک این روش به‌راحتی می‌توان ساختمان را از نظر ظاهری و استحکام و پایداری تغییر داد، در حالی که هزینه‌هایی برای تخریب و یا خرید خانه جدید بپردازید و با کمک ایده می‌توان سیستم‌های لوله کشی ساختمان، کفپوش‌ها، نمای ساختمان، گچ کاری را به‌طور کلی عوض کرد و نمایش جدیدی به ساختمان بخشید.

بر اساس مشاهدات، تغییر سبک‌زندگی و ایجاد دکوراسیون جدید در محیط خانه انرژی فوق‌العاده‌ای به افراد خانه می‌بخشد و کمک می‌کند آن‌ها با روحیه دوچندان به زندگی بپردازند و سلامت روان خود را دوباره به‌دست‌آورد. چنین احساس خوشایندی در افراد موجب می‌شود آن‌ها کارهای روزانه خود را بهتر انجام دهند و آرامش خاصی در محیط خانه حکم‌فرما باشد، همچنین از حضور در محیط‌های خانه لذت ببرند.

بازسازی ممکن است شامل اقدامات مختلفی از دیوارها و کف باشد یا از بخش‌های مختلف خانه مانند آشپزخانه و دیگر اتاق‌ها شروع شود. ایده‌های مختلفی برای کاهش هزینه‌های بازسازی کاملاً در دسترس است مانند استفاده از نوار درزگیر کناف، سقف‌های کاذب که به‌راحتی شکل و ظاهر محیط‌های همچون آشپزخانه یا فضای پذیرایی را به‌طور کلی تغییر می‌دهد. همچنین تعویض کابینت آشپزخانه، درب‌های خانه، اجرای جزیره آشپزخانه، هماهنگی با قسمت‌های مختلف خانه، کمد دیواری، دیوار کشی و… بر اساس سلیقه ساکنین بهترین حس و حال را در خانه ایجاد می‌کند.

علت بازسازی خانه‌های قدیمی چیست؟ و دلیل تخریب و نوسازی آن چیست؟

واضح است خانه‌ها بعد از چند سال ساخت، نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند؛ مخصوصاً در کشور خودمان که خانه‌ها تقریباً پس از سی سال باید بازسازی شوند. زیرا با گذشت زمان مواد و مصالح استاندارد برای ساخت آن‌ها استفاده نشده است و برای پیشگیری از فرسودگی و حفظ جان ساکنین بهتر است اقدامات لازم برای بازسازی شکل گیرد. هرچه فرسودگی منازل بیشتر باشد احتمال تخریب و آسیب دیدگی جانی ساکنین بیشتر خواهد شد و ساختمان بر اثر عواملی همچون زلزله خیلی سریع بافت خود را از دست می‌دهد.

بنابراین پیشنهاد می‌شود اگر منازل فرسوده دارید برای حفظ آن بهتر است بازسازی انجام دهید و از معماری اتاق‌ها، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و دیگر نقاط خانه استفاده‌کنید. همچنین با ایجاد فضای بهتر در خانه انگیزه بیشتری برای استفاده از آن و زندگی در محیط قدیمی به‌دست می‌آورید. علاوه بر این با بازسازی قیمت سازه نیز تغییر می‌کند و برای فروش یا اجاره دغدغه‌ای ندارید.

اما گاهی اوقات فرسودگی خانه بیش از حد است و امکان بازسازی آن وجود ندارد. بنابراین باید تصمیم به نوسازی آن بگیرید. تخریب به عملیات گفته‌می‌شود که خانه کلنگی به‌طور کامل خراب می‌شود و خانه جدید در همان محیط دوباره ساخته خواهد شد. این روزها از راه نوسازی خانه‌های قدیمی و فرسوده سودهای کلانی به‌دست می‌آورند، زیرا با ساخت ساختمان‌های چند طبقه امکان دسترسی به چندین خانه را محقق می‌سازند.

 آیا خودمان می‌توانیم اقدام به بازسازی خانه نماییم؟

اگر به‌دلیل کاهش هزینه بازسازی ساختمان تصمیم دارید این‌کار را خودتان انجام دهید، سخت در اشتباهید! بازسازی خانه به اقدامات تخصصی نیاز دارد و باید بر اساس بررسی‌های متخصص حرفه‌ای و کاربرد در این زمینه انجام شود، زیرا تخریب و هر قسمت از خانه ممکن است ایمنی ساختمان را تحت‌تأثیر قرار دهد و شما را با مشکلات مختلفی روبه‌رو کند. برای انجام این‌کار ابتدا به نقشه کلی خانه نیاز دارید تا با رعایت نکات ایمنی مراحل بازسازی انجام شود. همچنین محاسبه هزینه‌های مورد نیاز قبل از شروع کار بسیار اهمیت دارد و پیش بینی این موضوع تنها توسط متخصصین فعال در زمینه بازسازی خانه قابل انجام است. همچنین برای مشاهده بهترین نتیجه از بازسازی خانه نیاز به ایده‌های مختلف دارید.

معمولاً عملیات مختلف بازسازی بر پایه تعویض تاسیساتی همچون لوله‌کشی‌ها، سیم‌کشی‌ها و شیرآلات برنامه ریزی می‌شود. همچنین تهیه متریال و مصالح استاندارد به کیفیت بازسازی بسیار کمک می‌کند. بنابراین به‌تنهایی نمی‌توانید در این زمینه اقدام کنید و باید به‌دنبال مجموعه معتبر باشید. گروه کیان دکور یکی از با تجربه‌ترین مجموعه‌های فعال در این زمینه است که از متخصصین با سابقه استفاده می‌کند و برای اجرای هر ایده آمادگی لازم را دارد. شما می‌توانید با مشورت با متخصصین کیان دکور بهترین تصمیم را برای بازسازی خانه بگیرید و نگرانی بابت تخریب و اجرای المان‌های مختلف نداشته باشید.

 چرا باید خونه خودمون را بازسازی کنیم؟

بازسازی خانه تا حدود زیادی به منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بستگی دارد. اگر خانه تان در یک منطقه گران‌قیمتی بنا شده، بهتر است برنامه منحصر به فردی برای آن داشته باشید و اجرای لوکس‌ترین المان‌ها کمک می‌کند از سبک خانه خود لذت ببرید و همچنان زیبایی منزلتان را میان ساختمان‌های دیگر حفظ کنید. این روزها اجرای سبک‌های کلاسیک و مدرن بسیار طرفدار دارد و بهترین پیشنهادها برای بازسازی چنین سبک‌هایی ارائه شده‌است، از سقف کاذب مدرن گرفته تا طراحی نورپردازی که نیازی به تخریب بیش از حد خانه ندارد و در راحت‌ترین شکل ممکن کمک می‌کند شکل و ظاهر ساختمان را زیبا جلوه دهید و از طراحی دکوراسیون داخلی به سبک امروزی شگفت زده شوید.

 بازسازی خانه قدیمی

به بازسازی خانه‌های قدیمی نوسازی نیز می‌گویند که طی مراحل آن ساختار آسیب دیدگی خانه تأمین می‌شود و نیازهای ساکنین اجرا خواهد شد. انجام بازسازی چنین خانه‌هایی به هزینه موردنظر ساکنین بستگی دارد و هرچه بودجه فرد بیشتر باشد اقدامات مختلفی نیز برای بازسازی قابل انجام است و استحکام سازی آن با کیفیت بالاتری اجرا می‌شود. برای ترمیم خانه‌های فرسوده ابتدا باید اولویت بندی کنید و قسمت‌هایی که مهم‌ترین گزینه برای ترمیم هستند را مشخص نمایید. همچنین از گروه با تجربه در این زمینه کمک بگیرید و در صورت نیاز مجوزهای لازم را به‌دست آورید.

معمولاً ترمیم تاسیساتی همچون برق‌کشی، لوله کشی و غیره برای خانه‌های قدیمی از اهمیت بالایی برخوردار است و برای حفظ ظاهر خانه اجرای المان‌هایی همچون کاغذ دیواری، نقاشی، کفپوش، رنگ آمیزی و غیره بسیار کمک کننده است. با تعویض کابینت‌های قدیمی به‌راحتی می‌توان ظاهر آشپزخانه را تغییر اساسی داد و نتیجه دلخواه ای از آن مشاهده کرد.

سؤالات متداول

برای بازسازی منزل از کجا شروع کنیم؟

معمولاً اولویت بازسازی، آشپزخانه و سرویس بهداشتی است، زیرا بیشتر تأسیسات داخلی به این دو قسمت اختصاص داده‌می‌شود.

از کجا بفهمیم کجای خانه باید بازسازی شود؟

برای بررسی دقیق بهتر است از متخصصین کاربرد در زمینه بازسازی کمک بگیرید. او تمام قسمت‌های خانه را با دقت نگاه می‌کند و هر کجای خانه نیاز به تعمیر داشته باشد، اولویت اصلی قرار می‌دهد.

چطور قبل از بازسازی هزینه‌ها را برآورد کنیم؟

بعد از اتمام طراحی برنامه بازسازی، المان‌های مشخص شده را لیست کنید و هزینه آن را با دستمزد کارگران و پیمانکار جمع بزنید.

عوامل تأثیرگذار بر زمان و هزینه تخریب ساختمان چیست؟

تعداد طبقات، نوع طراحی، ایمنی ساختمانی‌های کناری و نحوه دسترسی روی تخریب و هزینه‌های آن تأثیر مستقیم می‌گذارد.

آیا بازسازی خانه‌های ویلایی با آپارتمانی متفاوت است؟

بله تعمیر هر خانه‌ای با توجه به نوع کاربری، طراحی داخلی و ساختار اصلی ساختمان برنامه ریزی می‌شود.

دیگر خدمات کیان دکور

جهت دریافت تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان کیان دکور فرم زیر را ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

09126214611